něco nám vzkažte
...takový prostor pro kulturní činnost nesemletých naivních individuí.

Blázni.cz - dobrý kanálnebo přijďte v pondělí 06. 02. 2023 na slet č.06 v 19h do klubu Paliárka.            
18.10.2013
Je ti dobře?!

Je ti dobře?Neublížil jsem ti moc?Víc než jsem chtěl?Chtěl?

Říkáš mi o životě.Mluvíš o zázracích.Můj je jiný…


Ale lidi v metru jsou jako ve výkladní skříni-jako exponáty v muzeu.Jak se tvářej zničeně, nebo maj zavřený oči, aby nedošlo k náhodnému nechtěnému kontaktu s někým. Aby se neocitli v rozpacích.Aby neviděli.Aby nebylo vidět na nich, že jsou to přece jen lidi.Ovládaj se.aha.ale spíš by chtěli ovládat druhé, sebe nezvládnou a myslí si, že ostatní můžou komandovat. A že jejich názory jsou echtovně nejlepčí a že všichni udělaj nejlíp, když si z nich vemou příklad!jo.to určitě.myslete si, že jste mistři světa amoleta.já jsem tak báječný.jen mrknu na roštěnku, složí se mi k nohám.budu mít všechno, co si jen zamanu…

Klaňte se mi! Oslovujte mě veličenstvo. Má excelence by si ráda trochu zašpásovala. Pojď sem třeba ty-no ty , jak tam tak stojíš před oponou…uděláš mi dobře a já tě za to … neutratím.utrácet peníze! Jo spent money- supr výraz. Prostě jen proto, abych ukázal, že na TO mam . a na TAMTO taky. Auta, mikrovlnky, pračky , myčky , sušičky, telky, baráky, milenky. Všechno , co v tomhle světě považujete za hodný obdivu-na to teda já zvysoka kácim!vyserte si voko všichni nemráti celejch krkonoš i podělaný prahy.vy rozumíte životu-jasný.hlavně nejen vy, ale JEN vy! Nikdo jinej nemá právo na vlastní názor.vlastní způsob žití. Možnost volby CHA. To je teda svoboda. Jestli chci podvazky nebo tanga. Fuck off.chci jen nahatej lítat po václaváku a řvát jako tur, chechtat se tý vaší blbosti a zbláznit se samou radostí , nakopat do prdele někoho, kdo mě sere. Protože dělat, že je bohem, je na piču.vážím si lidí, kteří opradu něco dokázali. A nemyslím tím, že vydělali(rozuměj ukradli) prachy…ale třeba betovenova deváta, poslední část…to je prostě něco, to nejde popsat.golgota tvar lebky.gumovej golem gogo tanečník mračen lidí polapen.byl přistižen-a bude mu ustřižen.

Šepotemnost jemná nemá má …elce pelce palce do kavalce zabořit a oprudit si prdel.prudit.kroutit řití, aby tamten kokot , co neumí do pěti počítat byl nadrženej, jak krocan a tokal tetřev ve střevech vévody v.hlavně jednej tak, abys nikomu ani v nejmenším neublížil, chovej se slušně,drž hubu a krok!běda ti, jestli se někomu jen slůvkem zmíníš o sobě a svých pocitech z týhle sračky kolem.dopadnou tě a nedopadneš dobře, ale tvrdě doplatíš na svou tupostěnost lebeční kosti.sten stěn . kostěj. Smrtný kostěj. Smrdutec nádiva. Nadutec na duet.

Tam s tim hlavním soudcem není radno si hrát, to ani nejde, on ví totiž všechno.

<skippy>
Sdílejte: