něco nám vzkažte
...takový prostor pro kulturní činnost nesemletých naivních individuí.

Blázni.cz - dobrý kanálnebo přijďte v pondělí 18. 12. 2023 na slet bláznů v 19h do klubu Paliárka            
7.11.2013
Fuck hustá zábava

rubrika: Porno komix

Sedíme s kámošema v hospodě, pijeme pivko a pak přišla řeč na ty věci, na prcačky. Tak sem si vzal slovo a povidám jim o tom mym zážitku, o tom mym hentaj zážitku, což je samozřejmě nejvíc, protože je to fak hustý:

„Potkal jsem ji na rohu ulice, opřenou o zeď, kterak čekala na klienty. Byla oblečená do prasáckých kalhotek, do prasácké sukně a do huňaté kožené bundy, zpod níž vykukovalo bílé tričko. Zepředu tedy vypadala celkem nomálně, ovšem prasácké složky jejího outfitu spočívaly v tom, že neměly zadek. Byla tedy zezadu nahá a čouhala jí prdel.

To mě po těžkym dni v rachotě dojalo a navnadilo, a protože sám jsem prasák a její ksichtík i postava rýsující se přez hadříky se mi celkem zamlouvala, došel jsem k ní, rozhodnut, že ji zkusim sbalit. Oslovil jsem ji tedy, co že jako dělá. Ona na to, že je úřednice a že šoustá za prachy. To se mi celkem líbilo, protože mě zrovna v prkenici pálili tři litříky, který jsem si dneska vydělal; střelil jsem nějaký zboží ze skladu, kde jezdim na ještěrce. Tak jsem jí řek, že bych ho chtěl přeblafnout, co že by za to chtěla. Ona na to, že tohle dělá za lízání. Tak sem jí řek, že to se mi líbí, kdyby se nechala i vojet. Ona na to že vojet se nechá jedině po lízání a za vojetí. Že mě ovšem budou stát dva litry kolky na potvrzení a za litr se musim nechat vyšetřit, což je prej ale formalitka, pže stačí jenom předložit číslo občanky a ona si to vyjede přez bezdrátovej terminál, kterej okamžitě začala vyndavat z kabely. Tak teda jo, diktoval jsem jí z občanky…

Olíznul jsem kolky a ona si je nalepila do lejster, všecko to uklidila do kabely, i s poplatkem za vyšetření a za kolky. Pak zvedla jednu nohu a dala jí na židli, vyndala z kabely navlhčený ovoněný papírový ubrousky a přetřela si . Já jsem mezitím otevřel flašku vína a nabídnul jí. Ona že f práci nepije. Já zase sám nepiju víno, tak jsem si otevřel pivo, abych se trošku uvolnil, aby se mi vůbec postavil. No, řek sem jí, ať si klidně lehne a poplácal jsem jakoby nic na kanape a nenápadně shodil špinavý trenky a ponožky ke zdi. Lehla si teda a zvedla předek sukně i kalhotek. Jako, přesně jako z filmu, teda hustě přirozeně, si roztáhla pysky, až jí vylezly zuby a zaklonila hlavu. Tak jsem si klek a začal jsem jí jet jazykem od lejtka až tam, jakože předehra. Ona na to: „Na to se vyser, stejně tě to nebaví!“ Úúú. Tak sem se na to vyprd a šel na lízání, trošku jí smrděla, ale pivko už mi lezlo do hlavy, tak jsem překonal ten hnus zezačátku, než jsem se prolízal k čerstvýmu. Pak už to šlo.

Po asi čtvrt hodině sme si to vyměnili, protože uš jí prej bolej panty a vysychaj zuby. Kouřila mi ho , hrozně profesionálně u toho mlaskala a tahala mě za kouličky a strkala mi malíček do prdelky. Celkem to ušlo, akorát u toho nemusela občas krkat. Pak jsme si zašukali. Hezky jí skákaly kozičky! Kundička, análek, Kundička, análek, pusinka, análek, kundička, pusinka…Vycákal jsem se jí na kozičky hezky… a na pusinku samozřejmě taky.

Rozvalil jsem se na kanapi, unavenej. Ona už byla zahalená, akorát to měla otočený dozadu, a šla ke stolu. Pak si dala jednu nohu na židli, vyndala z kabely navlhčený ovoněný papírový ubrousky a přetřela si ji. Pak šla ty špinavý ubrousky hodit do koše. Otočila si spodky dopředu. Pak otevřela dveře, řekla nashle: „Nashle.“ A pak už jsem viděl jenom její prdel, jak se zaleskla, než zavřela dveře.“

No a todleto je teda ten jeho zážitek, hustej, co? Boreček ne, co? Asi špatenka. A celý kreslený je to. Celý.

 

pozn.: Při čtení doporučuji k poslechuj nějaký kvalitní majnstrýmový robotizovaný popík, např. Lana Del Rey (mimochodem fuck hustá)


<Jaroslav Varlata>
Sdílejte: